SlovenčinaEnglish
O nás

 

Štúdio Tattoo Rascal vzniklo na začiatku r.2005 v Piešťanoch. Priestory boli situované pri Evanjelickom kostole a pracoval tu Dano sám. V tom čase veľmi málo slovenských tattoo štúdií pracovalo v štýle new school a comics. A práve touto cestou sme sa vydali. Za tri roky pôsobenia sa Danova klientela rozrástla natoľko, že pôvodné priestory boli absolútne nedostačujúce a čakacie doby dosahovali pol roka. Preto sme sa v roku 2008 rozhodli presťahovať štúdio do nových , väčších priestorov a s úplne novým fungovaním a viacerými tatérmi.

 

V našom shope Vám ponúkame tetovanie, predaj a aplikáciu šperkov zn. wildcat.

 

Našou prioritou je ponúknuť zákazníkovi viac ako len razítko z katalógu. Preto pracujeme tzv. custom tattoo. To znamená, že preferujeme prispôsobenie motívu priamo na mieru zákazníka. Samozrejmosťou je 100 % hygiena. Používame len jednorazové ihly a všetky pomôcky sú jednorazové, alebo sterilizované autoklávom. Autokláv je pravidelne testovaný krajskou hygienickou stanicou v Trnave. Používame farby americkej výroby s atestom pre použitie v EU. Pravidelne sa zúčastňujeme zahraničných Tattoo convention a niektoré z našich prác získali ocenenia na medzinárodných súťažiach.

Na všetky služby poskytované u nás je potrebné sa objednať so zálohou. Čakacie doby sú individuálne podľa tatéra a veľkosti motívu. Personál je odborne spôsobilý. Štúdio spĺňa všetky podmienky stanovené zákonom a bolo mu udelené riadne povolenie na prevádzku!

 

Momentálne pracuje v štúdiu len VLADO. Z času na čas privítame na hosťovanie niektorých  našich kamarátov z iných štúdií.  Do budúcna plánujeme viac hostí. Budeme sa snažiť, aby u nás zavítali tatéri  predovšetkým pracujúci v iných štýloch, aké preferujú naši stáli tatéri.

Našim zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety vo všetkých smeroch, ale vyhradzujeme si právo odmietnuť zákazníka, či už je to z dôvodu podozrenia na nejakú infekčnú chorobu, nezákonnosti  motívu napr. neonacistické motívy, alebo len čisto z toho dôvodu, že sa nám nepozdáva koncepcia a motív. Naše obrázky sú aj našimi vizitkami, preto nás prosím nechajte poradiť vám, tvoriť na Vás a takto sa dopracovať k originálnemu motívu..

  

 

 
Copyright © 2017 Tattoo Rascal Studio. Všetky práva vyhradené. | Designed by tondop